شنبه 1398/04/29

از باربیکیو لذت ببرید، اما بوی باربیکیو نگیرید.

لباس های شما تمیز هستند، اما به دلیل استفاده از باربیکیو بوی بدی به خود گرفته اند؟

نگران نباشید، ظریف ترین لباس ها و حتی البسه غیر قابل شستشو در لباسشویی، میتوانند با استفاده از برنامه از بین برنده بوهای ناخوشایند ActiveOxygen Refresh به طور کامل در 45 دقیقه تمیز شوند. برنامه ActiveOxygen Refresh تمامی بوهای ناخوشایند را از بین برده، زمان شما را تلف نمی کند و همچنین از بافت تمامی الیاف محافظت میکند.

 

 

 

 

 

برنامه ActiveOxygen Refresh را انتخاب کنید.

ذرات ریز و متراکم ActiveOxygen داخل مخزن پخش می شوند و بو های ناخوشایند الیاف را از بین می برند. نیازی به انواع دیگر شوینده ها نیست.

تمامی مراحل تنها 45 دقیقه زمان می برند.

دمای پایین، بهداشت بالا

با تکنولوژی جدید ActiveOxygen با باکتری ها و بوهای ناخوشایند لباس ها خداحافظی کنید و به یکی از بهداشتی ترین و ملایم ترین روش های شستشو حتی در دماهای پایین و بدون نیاز به هیچ افزودنی شیمیایی، خوش آمد بگویید.

ActiveOxygen با استفاده از مولد ازون داخلی، بهداشتی ترین عملکرد شستشو را به ارمغان می آورد. هنگامی که گزینه شستشو ActiveOxygen یا برنامه از بین برنده بوهای ناخوشایند ActiveOxygen Refresh را انتخاب می کنید، ماشین لباسشویی ، ده ها مولکول ازون را در مخزن پخش میکند. این مولکول ها جرم و باکتری ها را حتی در دماهای شستشوی پایین از بین می برند.

 

 

 

 

 

 

 

 

از بین رفتن 99.99% باکتری ها با شستشوی ActiveOxygen

تنها با فشردن دکمه ActiveOxygen و بدون افزودن مواد شیمیایی 99.99% جرم ها و باکتری های موجود در لباس ها و الیاف ظریف حتی در دماهای شستشوی پایین از بین می روند تا پاکیزگی کامل را به سبک بوش احساس و تجربه کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 برنامه شستشوی دلخواه خود را انتخاب نمایید و دکمه ActiveOxygen را فعال کنید.
هنگام شروع چرخه شستشو، ذرات ریز و فشرده اکسیژن فعال که توسط خود سیستم تولید شده اند، داخل مخزن پخش میشوند. نیازی به انواع دیگر شوینده ها نیست.
 پیش از چرخش نهایی ماشین لباسشویی، رخت ها مجددا آغشته به اکسیژن فعال میشوند تا جرم ها و باکتری ها از بین بروند.
این دو فرآیند در مجموع 30 دقیقه طول میکشند که نتیجه ء آن رخت هایی بهداشتی و پاکیزه میباشد.