جمعه 1397/03/25

مناسب برای ویتامین ها و مناسب تر برای سلامتی شما

یخچال های سری 8 بهترین سیستم تازگی را ارائه می دهند: VitaFresh pro با دمای بین 1- درجه سانتیگراد تا 3+ درجه سانتیگراد، مواد غذایی را تا 3 برابر بیشتر تازه نگه می دارد، و در عین حال بهترین میزان رطوبت را حفظ می کند. تلفیق دما و رطوبت در نگهداری از رایحه، مواد مغذی ضروری و ویتامین های با ارزش مواد غذایی تازه به شما کمک می کند. بدین ترتیب داشتن یک رژیم غذایی سالم با میوه های تازه و سبزیجات به صورت روزانه از همیشه آسان تر شده است.

زندگی سالم

یخچال فریزرهای سری 6 هرچه برای زندگی سالم نیاز دارید را فراهم می کند. نه تنها فضای زیادی را برای غذا، نوشیدنی و حتی ظروف و کاسه های بزرگ فراهم می کند، بلکه تکنولوژی ذخیره بهینه آن ها را نیز به شما ارائه می دهد. سیستم حفظ طراوت جدید VitaFresh شرایط ایده آل نگهداری را در هر زمان تضمین می کند و به شما اطمینان می دهد که گوشت، ماهی، میوه و سبزیجات تا 2 برابر تازه تر می مانند. سری 6 یخچال فریزر بوش، نه تنها انتخاب خوبی برای غذا شما هستند،. بلکه گزینه ای مناسب برای خود شماست.

تازگی طولانی مدت انواع مختلف غذا و میوه و سبزیجات

یخچال های سری 4 با سیستم حفظ طراوت و فضای زیاد نگهداری، شرایط ایده آل را برای نگهداری غذای تازه، غذای یخ زده و نوشیدنی ها فراهم می کند. می توانید مطمئن باشید که غذای تازه برای مدت طولانی تری نگهداری می شود، که باعث می شود شما از انواع مختلف غذاها و رژیم غذایی لذت ببرید.

فضای بسیار زیاد

سری 6 یخچال ها دارای ابعادی بزرگ هستند. آنها 559 لیتر فضای نگهداری به شما ارائه می دهند و بنابراین فضای زیادی برای غذای تازه، نوشیدنی ها، و حتی ظروف و کاسه های بزرگ خواهید داست. علاوه بر این، سیستم حفظ طراوت VitaFresh plus شرایط بهینه نگهداری را برای شما تضمین می کند. تضمین می کند که خریدها و مواد غذایی شما برای مدت طولانی تری تازه می ماند.