چهارشنبه 1399/07/16

بهداشت، مهم ترین اصل برای همه

ایمنی و بهداشت هنگام تهیه ظروف کودک  برای والدین بسیار مهم است. بطری شیر و ظروف کودک باید بدون استثنا از نظر بهداشتی در تمیز ترین حالت خود باشند. ظرفشویی های بوش با قابلیت Hygiene Plus بالاترین سطح ایمنی و بهداشت را فراهم میکنند. عملکرد Hygiene Plus به مدت 10 دقیقه ظروف را با دمای بالای 70 درجه شستشو میدهد که بالاترین سطح بهداشت را به ارمغان می آورد و بسیار مناسب برای افراد مبتلا به آلرژی و کودکان است.
اسفنج های قدیمی کانون رشد سالمونا هستند ( یک بیماری شایع باکتریایی که روده را تحت تاثیر قرار میدهد ). شستشوی ظروف با دست میتواند این باکتری را روی ظرف ها قرار دهد و هنگام خوردن غذا این باکتری وارد بدن میگردد. با شستشوی ظروف از طریق ماشین ظرفشویی انواع میکروب و باکتری ها به راحتی از بین میروند. علاوه بر این به طور متوسط 100 میلیون باکتری در هر سانتی متر مربع از سینک آشپزخانه یافت میشود. با ماشین ظرفشویی بوش از بالاترین سطح بهداشت اطمینان حاصل نمایید.
اگر یک بار ظروف چیده شده داخل ماشین ظرفشویی را خالی نمایید و با دست شستشو را انجام دهید حدود 40 لیتر آب مصرف میگردد در حالی که این شستشوی کامل ظروف در ماشین ظرفشویی بوش در بیشترین حالت مصرف آب 9.5 لیتر میباشد که حدود 30.5 لیتر در هر بار شستشو صرفه جویی میگردد.

برای هر نیازی برنامه شستشوی مختص به آن را داریم

از برنامه Intensive گرفته که برای شستشوی قابلمه و تابه است تا شستشو و خشک نمودن ظروف کریستالی و حساس از طریق برنامه Glass ، همه نوع برنامه شستشو مطابق با نیاز شما در ظرفشویی های بوش تعبیه شده است.
بارگذاری کامل ظرفشویی و خالی نمودن آن حدود 15 دقیقه طول میکشد. زمانی که شما این تعداد از ظروف را به صورت دستی بشویید حدود 60 دقیقه زمان می برد که در هر بار شستشو با ماشین ظرفشویی حدود 45 دقیقه زمان صرفه جویی میشود و این رقم درسال حدود 210 ساعت میشود.
آشپزخانه تنها محلی برای آشپزی نیست. جایی است که در آن همدیگر را می بینیم ، مطالعه میکنیم ، کار میکنیم و حتی به موزیک گوش میدهیم به همین خاطر نباید صدای اضافه ای در این محل باشد. ماشین ظرفشویی های بوش به گونه ای طراحی شده اند که با کمترین میزان صدا کار خود را انجام میدهند. همچنین برنامه مخصوص شستشوی بی صدا Silence program طراحی شده تا در زمان های خواب و استراحت صدا آزارتان ندهد.

طراحی زیبا و عملکردی درخشان

نمایشگر رنگی دستگاه اطلاعات کاملی توسط نوشته ها و شکل ها در اختیارتان قرار میدهد. همچنین توسط آن میتوانید میزان مصرف آب و انرژی ، میزان نمک و مایع جلادهنده را مشاهده نمایید.