شنبه 1398/05/19

فضایی بیشتر برای نگهداری مواد غذایی بیشتر با مدل های EXTRA

60  سانتی متر ، 70 سانتی متر ، 75 سانتی متر و چه 86 سانتی متر کدام را ترجیح می دهید ؟ عرض های مختلف برای یخچال فریزر های NoFrost باعث می شود که همیشه اندازه مناسب آشپزخانه خود و نیازهای خانواده خود را پیدا کنید.

 

 

 

 

 

یخچال های سری 8 بهترین سیستم طراوت ما VitaFresh Pro را دارند. این ماده ضمن حفظ سطح رطوبت مناسب ، دمای هوا را به مدت طولانی تر با دمای 1 تا 3 درجه سانتیگراد حفظ می کند. این ترکیب دما و رطوبت به شما کمک می کند تا از تمام عطرها ، مواد مغذی ضروری و ویتامین های ارزشمند موجود در مواد غذایی تازه خود محافظت کنید. از این رو ، حفظ هر روز رژیم غذایی سالم با میوه و سبزیجات تازه آسانتر از همیشه است.

 

 

 

 

 

یخچال  فریزر های سری 6 هر آنچه را برای زندگی سالم لازم دارید فراهم می کند. آنها نه تنها فضای زیادی را برای تعداد زیادی غذای تازه ، نوشیدنی و حتی قابلمه ها و کاسه های بزرگ فراهم می کنند ، بلکه فن آوری ذخیره بهینه آنها را نیز در اختیار شما قرار می دهند. فناوری VitaFresh plus شرایط ذخیره سازی ایده آل را در هر زمان تضمین می کند و تضمین می کند ماهی ، گوشت ، میوه و سبزیجات برای مدت زمان طولانی تر و تازه تر باقی بمانند. 

 

 

 

 

یخچال فریزر های سری 4 با محفظه های VitaFresh و فضای بزرگ نگهداری ، شرایط ذخیره سازی ایده آل برای غذاهای تازه ، غذاهای یخ زده و نوشیدنی ها را تضمین می کند. شما می توانید مطمئن باشید که غذای تازه برای مدت بیشتری حفظ می شود و این امکان را برای شما فراهم می کند که از یک رژیم متنوع و سالم لذت ببرید.

 

 

 

 

یخچال های سری 6 دارای فضای بزرگتری هستند. دارای 559 لیتر فضای ذخیره سازی هستند، که فضای کافی برای غذای تازه ، نوشیدنی ها و حتی قابلمه ها و کاسه های بزرگ را در اختیار شما قرار می دهند. علاوه بر این ، سیستم تازه سازی VitaFresh plus شرایط ذخیره بهینه را تضمین می کند. این تضمین می دهد که مواد غذایی شما بسیار طولانی تر تازه بمانند. حالا شما فقط باید از خود بپرسید که چه چیزی را بخرید، نه چه اندازه : همه چیز به راحتی جای می گیرند.