یکشنبه 1398/05/20
coffee-bosch-machine

فرآیند آماده کردن قهوه امر مهمی است که کیفیت قهوه را تعیین می کند و کمک می کند تا قهوه به یک نوشیدنی غیر قابل مقایسه تبدیل شود.

 

با یک دکمه بطور همزمان دو فنجان قهوه آماده کنید:

One Touch Double Cup

لذت قهوه از هر نوع که تمایل داشته باشید. یک اسپرسوی تلخ و یا قهوه های خامه دار یا پر شیر: کاپوچینو، لاته ماکیاتو، کافه لاته... به سادگی و سرعت آماده می شوند.

آماده کردن قهوه با بوش کاری لذت بخش است.

 

برای بهترین طعم و بیشترین پاکیزگی:

Milk Clean

تمام سیستم شیر دستگاه تنها با فشار یک دکمه شسته و تمیز می شود. پس از عملکرد تمیزی بهداشت کامل با تزریق بخار اضافی تضمین می شود. علاوه بر بهداشن، می توانید از طعم تازه و خالص قهوه خود بارها و بارها لذت ببرید: یک فنجان کافه لاته، کاپوچینو یا لاته ماکیاتو با خامه ای خوشمزه.

امکانات وسیع و متنوع با کاربرد بسیار آسان بوش، این کار را راحت، سریع و ایمن کرده است.

bosch-coffee

کافی شاپ دلخواهتان را به خانه بیاورید.

برای درست کردن یک قهوه حرفه ای یا نیاز به سالها تجربه دارید و یا نیاز به یک تکنولوژی منحصر به فرد  همانند بوش.

هشت نوع دلخواه از قهوه های مورد علاقه تان را به صورت جداگانه انتخاب و بطور اتوماتیک برنامه ریزی کرده(درجه تلخی، اندازه، دما، مقدار شیر) و به اسم انتخابی خود در دستگاه ذخیره کنید.

با دستگاه های قهوه ساز اتوماتیک بوش می توانید به راحتی فشار یک دکمه هر لحظه برای خود و میهمانان خود قهوه دلخواهتان را سرو کنید. تکنولوژی باریستای بوش عطری خوش و خامه ای دلپذیر همانند آنچه که در کافی شاپ دلخواه خو نوش جان می کنید برایتان آماده می کند.

طعم و رایحه ای که هیچگاه عوض نخواهدشد.

دستگاه قهوه ساز توکار سری 8 بوش، نه تنها عملکردهای فراوان و مهارتی بی نظیر در آماده کردن قهوه دلخواه شما دارد، بلکه با طراحی هر آشپزخانه ای سازگار است

Bosch_Coffee_Machine_Home