چهارشنبه 1398/11/23
قابلیت perfectdry ماشین ظرفشویی bosch
قابلیت perfectdry ماشین ظرفشویی bosch

Bosch یک ماشین ظرفشویی که تمامی ظروف را در حد ظرف تمیز خشک می‌کند، حتی ظروف پلاستیکی

PerfectDry یک تکنولوژی هوشمند برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی است که از ماده طبیعی و معدنی به نام Zeolith در آن استفاده می‌شود. این تکنولوژی منحصر به فرد Bosch بوده و همه ظروف را به طور کامل خشک می‌کند. منظور ما از همه ظروف؛ بشقاب‌ها، تابه‌ها، لیوان‌ها و حتی ظروف پلاستیکی است. تمام ظروف کاملاً خشک شده و آماده استفاده می‌شوند، بنابراین به‌هیچ عنوان نیاز نیست که شما برای اتمام کار از حوله استفاده کنید.

بسیاری از ماشین‌های ظرفشویی می‌توانند ظروف پلاستیکی را تمیز کنند. اما Bosch آن‌ها را کاملاً خشک می‌کند.

فرقی ندارد که شما از بشقاب، کاسه‌ها، قابلمه یا بطری کودک استفاده کرده باشید، ظرف‌های پلاستیکی انتخاب‌های مناسبی برای زندگی روزانه ما هستند. اما اگر بخواهیم آن‌ها با ماشین ظرفشویی تمیز کنیم، به معنی کار بیشتر است: ظروف پلاستیکی به مدت بیشتری خیس مانده و نیاز است که آن‌ها را با دست خشک کنیم. با استفاده از قابلیت PerfectDry ماشین‌های ظرفشویی Bosch می‌توانید ظروف پلاستیکی را بلافاصله پس از اتمام شستشو در کابینت قرار دهید، بدون اینکه آن‌ها را دوباره خشک کنید.

قابلیت perfectdry ماشین ظرفشویی bosch

قابلیت perfectdry ماشین ظرفشویی bosch

قابلیت perfectdry ماشین ظرفشویی bosch

تکنولوژی PerfectDry بر اساس Zeolith، برای خشک کردن کامل حتی ظروف پلاستیکی

ماشین‌های ظرفشویی Bosch با قابلیت PerfectDry کار خشک کردن ظروف شما را با استفاده از جریان هوای سه بعدی هوا به خوبی انجام می‌دهد. تکنولوژی PerfectDry ماشین‌های ظرفشویی Bosch بر اساس Zeolith می‌باشد، این ماده معدنی رطوبت را به خود جذب کرده و آن را تبدیل به هوای گرم می‌کند. بنابراین تمامی ظروف شما حتی ظروف پلاستیکی، نه تنها تمیز و درخشان بلکه کاملاً خشک خواهند شد. تکنولوژی PerfectDry ماشین‌های ظرفشویی Bosch نتایج بی‌نظیری برای شما به ارمغان خواهد آورد.