نحوه پرداخت:

مشتریان ساکن شهر تهران می توانند وجه سفارش خود را بصورت آنلاین، کارت به کارت یا پرداخت در محل (بصورت نقدی یا کارت بانکی و از طریق دستگاه POS) پرداخت نمایند.

مشتریان ساکن سایر شهرهای ایران لازم است وجه سفارش خود را بصورت آنلاین یا کارت به کارت قبل از ارسال کالا پرداخت نمایند.

1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی: به خریداران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش خرید، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

2. پرداخت در محل (ویژه مشتریان شهر تهران): خریداران محترم با داشتن کارت‌های عضو شبکه شتاب می‌توانند پس از تحویل کالا درب منزل توسط دستگاه کارت خوان سیار (POS) نزد همکاران تحویل، وجه سفارش خود را پرداخت نمایند .

3. پرداخت کارت به کارت: خریداران محترم می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های ذکر شده در این قسمت کارت به کارت نمایند.

 

نام دارنده حساب نام بانک شماره کارت شماره شبا شماره حساب
رحیم همتی ملت 6104-3375-8077-5011 IR4601-2000-0000-0084-2888-0325 8428880325
رحیم همتی سامان 6219-8610-1600-7758 IR5605-6008-2780-6010-7277-3001 82780601072773001

تعرفه نصب کالا:

هزینه نصب کلیه کالا ها به عهده مشتریان میباشد و بسته به نوع دستگاه ، ضمانت و شرکت خدمات، هزینه نصب متغیر میباشد. جهت آگاهی از هزینه نصب کالاها از قسمت خدمات پس از فروش با شماره های شرکت گارانتی کننده تماس حاصل فرمایید.

زمان ارسال

سفارش های ارسالی شهر تهران:

مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران حداقل از 1 ساعت تا حداکثر 8 ساعت کاری (استثنائا در برخی شرایط تا 24 ساعت) می باشد .قبل از ارسال کالا با مشتریان هماهنگ خواهد شد، مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیر این صورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد. ساعت ارسال کالا طبق زمان تعیین شده مشتری و هماهنگی بوش پلاس از ساعت 11 تا 20 می باشد.

سفارش های ارسال شده توسط باربری، تیپاکس و پست:

سفارش هایی که قرار است از طریق باربری، تیپاکس و پست ارسال گردند، در صورتی که کالاهای بزرگ قبل از ساعت 14 و کالاهای کوچک قبل از ساعت 16 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل باربری، تیپاکس و پست خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید.

– ارسال کالاهای کوچک در شهر تهران در روزهای جمعه یا تعطیل مقدور می باشد.

نحوه تحویل گرفتن کالاهای بزرگ برای مشتریان شهر تهران

در زمان ارسال کالا، مشتریان محترم موظف هستند قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از صحت و سلامت ظاهری کالاها مطمئن گردند و در صورتیکه کالا از نظر صحت و سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، همان روز موضوع را به فروشگاه اطلاع دهند و جهت اطمینان خاطر از کارکرد فنی دستگاه با خدمات پشتیبانی کالا تماس گرفته شود. توجه داشته باشید کالاهای بزرگ حتما باید توسط تکنسین آن برند نصب گردد که مشمول گارانتی شود. و اگر کالا از نظر فنی دارای ایراد باشد، جهت پیگیری با خدمات پشتیبانی محصول تماس حاصل نمائید، و نتیجه پیگیری را با فروشگاه بوش پلاس در میان بگذارید.

– جهت نصب کالا با خدمات پشتیبانی کالا تماس گرفته شود.

نحوه تحویل گرفتن کالاهای کوچک برای مشتریان شهر تهران

در مورد تحویل گرفتن تمام “کالاهای کوچک” مشتریان شهر تهران موظفند در زمان تحویل کالا، علاوه بر صحت و سلامت ظاهری، کالا را از نظر تست برقی نیز بررسی نماید و مشتریان شهرستان موظفند حداکثر ظرف 24 ساعت (قبل از استفاده از کالا) کالا را تحویل بگیرند، و علاوه بر صحت و سلامت ظاهری، کالا را فقط از نظر تست برقی بررسی نمایند و در صورت مشکل، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد.

نحوه تحویل گرفتن کالاهای بزرگ برای مشتریان شهرستان

در زمان ارسال کالا، مشتریان محترم موظف هستند قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از صحت و سلامت ظاهری کالاها مطمئن گردند و در صورتیکه کالا از نظر صحت و سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، همان روز موضوع را به فروشگاه اطلاع دهند و جهت اطمینان خاطر از کارکرد فنی دستگاه با خدمات پشتیبانی کالا تماس گرفته شود. توجه داشته باشید کالاهای بزرگ حتما باید توسط تکنسین آن برند نصب گردد که مشمول گارانتی شود. و اگر کالا از نظر فنی دارای ایراد باشد، جهت پیگیری با خدمات پشتیبانی محصول تماس حاصل نمائید، و نتیجه پیگیری را با فروشگاه بوش پلاس در میان بگذارید.

نحوه تحویل گرفتن کالاهای کوچک برای مشتریان شهرستان

در مورد تحویل گرفتن تمام “کالاهای کوچک” مشتریان شهرستان موظفند حداکثر ظرف 24 ساعت (قبل از استفاده از کالا) کالا را تحویل بگیرند، و علاوه بر صحت و سلامت ظاهری، کالا را فقط از نظر تست برقی بررسی نمایند. در صورتی که کالا ایراد داشته باشد کالا را مرجوع نمایند، در صورتی که از دستگاه استفاده شود فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال برگشت کالا تقبل نخواهد کرد.

لطفاً توجه داشته باشید:

– در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید باربری را امضاء نماید، دیگر حق اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت، با توجه به اینکه کالا تا سقف ممکن بیمه گردیده، به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت توسط مشتری وجود ندارد.

– حمل و نقل و ارسال کالاهای با مبلغ بالای 300 هزار تومان و وزن کمتر از 7 کیلوگرم به سراسر ایران رایگان می باشد.

– حمل و نقل و ارسال کالاهای کوچک با مبلغ بالای 300 هزار تومان با وزن کمتر از 7 کیلوگرم به سراسر ایران رایگان می باشد.

– ارسال کالاهای بزرگ به شهرستان تا محل بارگیری شهر تهران (باربری، تیپاکس) رایگان می باشد.

– هزینه ارسال کالاهای بزرگ از محل بارگیری شهر تهران تا شهرستان مقصد به عهده خریدار می باشد.

– در صورتی که مشتری تصمیم گیرد کالای خود را بنا به دلایلی غیر از ایراد فنی و ظاهری تعویض کند، هزینه ارسال کالا به فروشگاه و تحویل کالا، از مشتری دریافت خواهد شد، و فقط هزینه ارسال کالا برای دفعه اول رایگان است.

تعرفه هزینه حمل و نقل بالابری طبقات برای شهر تهران

ساید بای ساید 50 تا 60 هزار تومان
یخچال فریزر 35 تا 45 هزار تومان
یخچال فریزر دوقلو 40 تا 30 هزار تومان
ماشین لباسشویی 25 تا 35 هزار تومان
ماشین ظرفشویی 25 تا 35 هزار تومان
اجاق گاز 25 تا 35 هزار تومان
* در صورت باز شدن درب ساید بای ساید 40 تا 50 هزار تومان
* در صورتی که کالا با آسانسور حمل گردد، فقط هزینه یک طبقه دریافت می گردد.

تعرفه هزینه تقریبی حمل و نقل از بارگیری شهر تهران تا محل تخلیه کالا در شهرستان ها

ساید بای ساید 100 تا 150 هزار تومان
یخچال فریزر 80 تا 100 هزار تومان
یخچال فریزر دوقلو 100 تا 150 هزار تومان
ماشین لباسشویی 60 تا 80 هزار تومان
ماشین ظرفشویی 60 تا 80 هزار تومان
اجاق گاز 60 تا 80 هزار تومان
فر توکار 40 تا 50 هزار تومان
مایکروفر 40 تا 50 هزار تومان